Archív kategórii: Trstená

jún 28

Bambiriádni dobrovoľníci podali ruku už po jedenásty krát

11. ročník Bambiriády na Slovensku sa niesol v duchu motta „Podaj ruku“. Je to pozitívna obmena názvu európskej kampane „NO HATE“ (Bez nenávisti), do ktorej sa už niekoľko mesiacov zapája hlavný koordinátor krajského festivalu, Rada mládeže žilinského kraja. Mestskí koordinátori chceli zvýrazniť, aká dôležitá je úcta ku každému človeku, čo tiež symbolizuje podaná ruka.

Chcem vedieť viac »

jún 13

Orava team – zlatý klinec sprievodných podujatí

Obrovskú show a prezentáciu jazdeckého majstrovstva zažili všetci, ktorí prišli na sprievodné podujatie Bambiriády 2014 do Suchej Hory. Orava team s podporou Jozefa Šprláka, Jozefa Harmatu a Vladimíra Kalisa predviedli jazdu na motokrosoch a štvorkolkách plnú radosti, skvelých momentov a úžasných výkonov skúsených pretekárov.

Chcem vedieť viac »

jún 12

Najmladší karatisti sa predviedli pred budúcimi členmi

Vo štvrtok 12.6.2014 pozval Karate klub Trstená verejnosť na svoj nácvik. Pozvanie prijali hlavne rodičia, ktorí chcú svoje deti zapísať na tréningy od budúceho školského roka. Tí najmladší karatisti sa predviedli v plnej kráse aj so svojimi trénermi – Jozefom Štefanidesom a Petrom Modranszkým.

Chcem vedieť viac »

jún 12

Trstenské športové večery

Netradičný lakros v Trstenej zaujal mladších aj starších Predposledný Bambiriádny športový podvečer – štvrtok 12.6.2014 si na ihrisko na Západe prišli zahrať lakros asi všetky vekové kategórie. Takmer každý druhý účastník sa s týmto športom stretol po prvý krát, preto niet divu, že sa hry nevedeli nabažiť.

Chcem vedieť viac »

jún 12

Futbalová Dilong liga v Trstenej

Základná škola Rudolfa Dilonga v spolupráci s CVČ usporiadali v rámci Bambiriádneho týždňa dievčenskú futbalovú Dilong ligu dňa 12.06.2014 – štvrtok na multifunkčnom ihrisku pri ZŠ. Súťažilo 6 dievčenských družstiev – ZŠ R. Dilonga Trstená, ZŠ P.O.H. Trstená, ZŠ s MŠ Liesek, ZŠ M.Medveckej Tvrdošín, ZŠ s MŠ Rabča a TJ Slovan Oravská Jasenica.

Chcem vedieť viac »

jún 12

Prednáška „Podaj ruku…“ v Trstenej

V rámci sprievodných akcií Bambiriáda 2014, sa v stredu stretli organizátori podujatia – CVČ a zamestnanci MsÚ v Mestskej knižnici, kde sa uskutočnila prednáška a interaktívna hra, na tému „Podaj ruku…“

Chcem vedieť viac »

jún 11

Stretnutie s poslancom ŽSK v Trstenej

V stredu 11.júna sa stredoškolskí študenti stretli na pôde Gymnázia Martina Hattalu v Trstenej s poslancom Žilinského samosprávneho kraja za obvod Tvrdošín Mgr. Štefanom Kristofčákom. Ďalším dvom poslancom pracovné záležitosti neumožnili zúčastniť sa diskusie so študentmi a dopredu sa ospravedlnili.

Chcem vedieť viac »

jún 10

3D kino v Trstenej bolo plné na dvakrát

V rámci bambiriádneho týždňa mali deti z Trstenej a celého okresu Tvrdošín jedinečnú možnosť využiť zdarma návštevu 3D kina v Trstenej, kde sa preukázali svojimi vstupenkami.

Chcem vedieť viac »

jún 09

Bambiriádny týždeň v Trstenej odštartoval turnaj v kolkoch

V pondelok 9.júna v Trstenej odštartoval Bambiriádny týždeň v podobe sprievodných podujatí. Dnes to bol  turnaj v kolkoch, ktorý pripravil organizačný tím v spolupráci s kolkárskym zväzom v Trstenej.

Chcem vedieť viac »

jún 05

Stretnutie s poslancami Žilinského samosprávneho kraja

Mesto Dátum Čas Adresa Liptovský Mikuláš 4.6.2014 16:00-18:00 Župný dom Liptovský Mikuláš Martin 11.6.2014 10:00 CVČ KAMARÁT, MARTIN Námestovo 13.6.2014 9.30-11.30 Katolícky dom Ružomberok 12.6.2014 10:00 Spojená škola-Stredná odborná škola obchodu a služieb, Scota Viatora 8, Ružomberok Trstená (zmenili dátum a čas) 11.06.2014 10:00 GMH Trstená Žilina 9.6.2014 16:00 Nadácia Polis na Mariánskom námestí

Staršie «


Celokrajskí partneri a sponzori: